Производител: PINO
Код на продуктот: 7166 мече
Достапност: На залиха
490,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

За најмалите дечиња Pino играчката за туркање е совршениот избор за Вас.
Оваа играчка буди мотивација за шетање и стимулација за чекорење кај најмалите. Играчката позитивно влијае на развојот на моториката и рамнотежата, додека во исто време⁣ детето мора да ги координира своите движења.⁣
⁣Одлична играчка со која најмалите ќе забавуваат со нивното омилено мече!
Целосно безбедна, изработена од дрво и без остри краеви.⁣⁣⁣✅Изработена од дрво ⁣⁣

✅Безбедни бои ⁣⁣


⁣⁣⁣⁣⚠ Препорачана возраст: за деца над 12 месеци

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ