Производител: PINO
Код на продуктот: 7289
Достапност: На залиха
570,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Едукативна играчка , поттикнува распознавање боја и форма , развој на движење на фина моторика ,

концентрација и визуелно пратење на предмети.

Сировински состав : дрво , боја , метал

Препорачана возраст : за деца над 3 години

Димензии : 21,5х8,8х17 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ