Производител: PINO
Код на продуктот: 7586-3
Достапност: На залиха
400,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Пино мини 3Д пазли се дидактички материјал со чија помош детето ќе учи да распознава форми ,

вежба координација и можност за комбинирање различни елементи.

Сировински состав : дрво , боја , лепак и метал

Препорачлива возраст : за деца над 2 години

Димензии : 9х5х8,5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ