Производител: PINO
Код на продуктот: 4733-2
Достапност: На залиха
210,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: Каучуково дрво , водени бои

Препорачана возраст: За деца над 18 месеци

Димензии: 15х15х0,7 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ