Производител: PINO
Код на продуктот: 7609-3
Достапност: На залиха
240,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: Каучуково дрво , водени бои

Препорачана возраст: за деца над 12 месеци

Димензии: 14х14х0,8

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ