Производител: PINO
Код на продуктот: 4050-2
Достапност: На залиха
420,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: Каучуково дрво , водени бои

Препорачана возраст: За деца над 2 години

Димензии: 28,5х28,5х1 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ