Производител: PINO
Код на продуктот: 4102-1
Достапност: На залиха
170,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: Каучуково дрво , водени бои

Препорачана возраст: За деца над 2 години

Димензии: 20х17х0,8 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ