Производител: GOKI
Код на продуктот: гк427
Достапност: На залиха
2.880,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Гоки забавна игра- со печуркa која кај децата ја буди креативноста и со плетењето се вежба фината моторика на прстите.Препорачана возраст : за деца над 4 години (Препорачано присуство на родител)

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ