Производител: PINO
Код на продуктот: 4792
Достапност: На залиха
290,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво , бои

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 30х16х0,8

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ