Производител: PINO
Код на продуктот: 4588-1
Достапност: На залиха
700,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Детска дрвена едукативна игра од брендот Пино- лавиринт со мотив на џунгла наменетa за  забава на најмалите. Со оваа игра детето вежба и учи за животните од џунглата со поврзување на главата со телото.


▶вежбање концентрација и  моторика
▶ како и воочување детали. 
Сировински состав: дрво,бои 
Димензии: 30х22,5х2 см⚠.Препорачана возраст: за деца над 18 месеци


Слични продукти
ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ