Производител: PINO
Код на продуктот: 7227-3
Достапност: На залиха
900,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Истражете го светот на музиката заедно со Вашето дете преку 8те ноти на PINO ксилофонот со тема виножито. Свирете и пејте ги заедно Вашите омилени песнички. Изработен од висококвалитетно дрво, создава нежни и точни тонови и е подготвен за игра во секое време. Одлична развојна играчка која поттикнува креативност, музикалност и веселонрасположение кај Вашето дете.
✅    Изработена од квалитетно дрво , безбедни бои и метал
 Димензии: 28х13х5

⚠   Препорачана возраст: за деца над 18 месеци

Слични продукти
ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ