Производител: PINO
Код на продуктот: 7630
Достапност: На залиха
530,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја, метал

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 13х2,8х2,3 см


ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ