Производител: PINO
Код на продуктот: 7098
Достапност: На залиха
180,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии:  4.5×17.5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ