Производител: PINO
Код на продуктот: 7432
Достапност: На залиха
290,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 9х5,5х5,5

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ