Производител: PINO
Код на продуктот: 7524
Достапност: На залиха
290,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Совршена играчка за мали деца кои сеуште се запознаваат со светот на игрите.
Едноставна и целосно безбедна игра со која вашето дете развива креативност, мечта и фина моторика движејќи ја играчката.  Сировински состав: дрво, боја, метал
Димензии: 9,5х5х6 см

 

 Препорачана возраст:за деца над 12 месеци 


ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ