Производител: PINO
Код на продуктот: 7685
Достапност: На залиха
340,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Едукативна играчка која со сигурност ќе успее да го задржи вниманието на вашето дете.  Изработена од квалитетно дрво, BPA free безбедна пластика и метални топчиња. 
Со оваа играчка детето учи и развива моторика, концентрација, трпение и упорност.
Димензии: 9,4х9,4х1,6 см
Сировински состав: дрво, боја, метал, пластика⚠  Препорачана возраст: за деца над 3 години


ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ