Производител: PINO
Код на продуктот: 8149
Достапност: На залиха
210,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја , конец

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 18,5х2х3

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ