Производител: PINO
Код на продуктот: 8484
Достапност: На залиха
360,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја, лепак, гума, метал

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 9х10,5х5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ