Производител: PINO
Код на продуктот: 4274
Достапност: На залиха
550,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

Димензии: 100х10х1,3

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ