Производител: PINO
Код на продуктот: 7760
Достапност: На залиха
850,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Израдувајте ги вашите најмили со Пино чадорот со пирати и направете ја прошетката по дождливите денови позабавна!


Лесен и едноставен за користење, изработен од дрвена дршка со пирати, 

платно(100%) со илустрирани мотиви на пирати.Препорачана возраст за деца над 24 месеци 


Слични продукти
ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ