Производител: PINO
Код на продуктот: 8545
Достапност: На залиха
950,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

- 2 друштвени игри
- практична метална кутија
- планирање и развивање стратегиско размислување
- вежбање броење
- метална кутија совршена за чување и транспорт
Димензија на кутија : 14,5х14,5
Димензија на таблата за играње : 26х26

Препорачана возраст : за деца над 4 години

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ