Производител: Top Bright
Код на продуктот: 120327
Достапност: На залиха
1.900,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Омилена играчка, особено за децата кои се љубители на автомобили и камиони.  Оваа играчка ја развива детската мечта и пружа одлична забава.
Изработена е од квалитетно дрво, состаена од 4 дрвени автомобили, безбедни бои и фино обработени елементи. Со оваа играчка вашето дете вежба и учи : 
-Развој на Фина моторика
-Бои
-ќе научи како изгледа камион во реалниот живот и за што служи
-Развива говор и мечта


⚠ Наменета за деца над 18 месеци  

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ