Производител: Top Bright
Код на продуктот: 150154
Достапност: На залиха
4.620,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Место каде редовно ќе паркираат и возат автомобили, кое носи радост во детството на сите фантазии на дечињата кои обожaваат автомобили. Оваа играчка ја развива фината моторика и фантазијата на детето, го мотивира да го развива говорот и ја унапредува социјализацијата бидејќи со неа може да играат повеќе деца истовремено.

Top Bright гаражата е направена од комбинација на дрвени и пластични елементи кои заедно ја прават супер практична играчката со следниве особини:

·   - квалитетно дрво, фина обработка на елементи

·   - сигурна,BPA free пластика

·   - една фигура со работник во гаража, 2 автомобили и еден хеликоптер

·   - практична, лесно склоплива

·    - за самостојно и групно играњеПрепорачана возраст : за деца над 3 години

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ