Производител: Top Bright
Код на продуктот: 150168
Достапност: На залиха
2.340,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

ТОП БРАЈТ- тобоганот со две траки е направен со комбинација од дрвени и пластични елементи кои заедно ја прават играта да е практична во следните особини :·        квалитетно дрво, фина обработка на елементи

·        сигурна,BPA free пластика

·       1 дрвен автомобил

·       2 дрвени топчиња и 1 дрвен чекан

·       практичен , лесно се склопува

·       за самостојно и групно играње

ѓ

Н  Наменета за деца над 18 месеци 


   

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ