Производител: Top Bright
Код на продуктот: 130910
Достапност: На залиха
820,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

ТОП БРАЈТ 2 во 1 сложувалка БУЛДУЖЕР содржи 24 дрвени сложувалки со илустрации на работи на градилиште со една и бројни низи од 1 до 24 од друга страна.

Детето може да сложува слики или бројни низ и да научи како тоа изгледа булдужер и за што служи,како и да ги научи броевите до 24.

Основни карактеристики:

·       24 сложувалки

·       пластична играчка булдужер

·       квалитетно дрво,сигурни ивици

·       тестирана,BPA FREE

·       практична за чување·       ПРЕПОРАЧАНО ЗА ДЕЦА НАД 24 МЕСЕЦИ

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ