Производител: Top Bright
Код на продуктот: 6995
Достапност: На залиха
2.520,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Класична и модерна во исто време оваа игра нуди потполно ново искуство на игра со домина.

Нивните особини се:

·        квалитетно дрво,фина обработка на елементи

·        сигурни бои на база на вода

·        150 дрвени елементи за игра

·        практична кутија

·        за самостојно и групно играње


·        ПРЕПОРАЧАНО ЗА ДЕЦА НАД 3 ГОДИНИ

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ