Производител: Top Bright
Код на продуктот: TB150198
Достапност: На залиха
11.160,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Голема куќа за кукли од брендот ТOP BRIGHT, изработена од комбинација на дрво и квалитетна пластика, составена од соби, кујна, тоалет, балкон, лифт, скали, отворена тераса и мебел за секоја соба.
Оваа прекрасна куќичка е идеален подарок за секое мало девојче.
 
Сите детали во секоја просторија овозможуваат амбиент на вистинска куќа и ја поттикнуваат детската мечта. Ова е местото каде што се развива говорот и социјалните односи, особено ако со куќичката и куклите си играат повеќе дечиња истовремено. Дизајнирана е на три спрат и се состои од 12 парчиња мебел за дневна соба, кујна, тоалет и трпезарија.
Препорачана возраст:: за деца над 3 години 

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ