Производител: PINO
Код на продуктот: 7531-1
Достапност: На залиха
430,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Пино тропалката, со своите живописни бои и илустрирации со лисица ќе го привлече вниманието Вашето дете, а пријатниот звук кој се произведува со движењето на играчката ќе му овозможи истовремено да ги спознае изворите на звуците, да ја разликува нивната јачина како и траење.  


Димензии 21,5 x 5,5 x 6,5 cm 
Препорачана возраст за деца над 12 месеци

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ