Производител: PINO
Код на продуктот: 8767
Достапност: На залиха
1.450,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Запловете во забавниот свет на диносаурусите заедно со магичниот Дино сет.  

Во куферчето ве очекуваат:

- Тираносаурус
- Стегосаурус
- Фигури на мајка и бебе змеј

- Вулкан 

- Подлога која е сложувалка составена од 12 елементи.


Сите делови на сетот се изработени од дрво и безбедни бои. Металното куферче е многу практично бидејќи ќе можете да го понесете каде и да посакате.


  
Препорачана возраст : за деца над 3 години 

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ