Производител: PINO
Код на продуктот: 7760р
Достапност: На залиха
850,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Израдувајте ги вашите најмили со Пино чадорот со самовили и направете ја прошетката по дождливите денови позабавна! Лесен и едноставен за користење, изработен од дрвена дршка со самовила, платно(100%) со илустрирани мотиви на самовили.

Димензии 6.5 x 5 x 68 cm  


Препорачана возраст за деца над 24 месеци 

Слични продукти
ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ