Производител: Lulë Toys
Код на продуктот: LU8866
Достапност: На залиха
840,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Дрвениот фотоапарат од брендот LULË е одлична играчка за најмалите љубители на фотографијата. За оние кои сакаат да се фотографираат себе си и се околу нив. 
Изработен од нежни пастелни бои, истиот е одличен и како детал за во секоја детска соба.


Препорачана возраст за деца над 18 месеци

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ