Производител: Lulë Toys
Код на продуктот: LU8873
Достапност: На залиха
750,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Lulë Еднорогот е совршениот подарок за секое девојче. ⁣
Со својот специфичен изглед на еднорог, прекрасни пастелни бои и дрвени тркалца со сигурност ќе биде новата омилена играчка на Вашето дете.  ⁣

Одличен е и како детал за да се најде во детското катче.


Препорачана возраст : за деца над 12 месеци

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ