Производител: Cubika
Код на продуктот: ку14811
Достапност: На залиха
650,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Едукативна играчка- сложувалка со овошје која е одлична за развој на фина моторика кај децата.
Содржи 6 дрвени елементи и 3 врвки од кои детето треба да состави три овошја.


Препорачана возраст за деца над 3 години. 

Слични продукти
ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ