Производител: PINO
Код на продуктот: 7289
Достапност: На залиха
690,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Едукативна играчка , поттикнува распознавање боја и форма , развој на движење на фина моторика ,
концентрација и визуелно пратење на предмети.
Сировински состав : дрво , боја , метал
Препорачана возраст : за деца над 3 години
Димензии : 21,5х8,8х17 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ