Производител: PINO
Код на продуктот: 8514
Достапност: На залиха
1.380,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Децата сакаат да истражуваат, склопуваат и расклопуваат.
Пино замокот е дидактичка игра која ќе му помогне на детето да разликува бои и облици, додека во исто време низ забава
ја усовршува ситната моторика, координација на око-рака и координација на движење.
Димензии: 23х22х6 см

Препорачана возраст: за деца над 12 месеци


ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ