Производител: PINO
Код на продуктот: 6861-2
Достапност: На залиха
400,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: Каучуково дрво , водени бои

Препорачана возраст: за деца над 12 месеци

Димензии: 11,3х11,3х4,5

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ