Производител: ITALVENETA
Код на продуктот: 559
Достапност: На залиха
8.000,00 ден.
Free Delivery

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Тунелот се состои од 8 бази и 4 арки.

Децата можат да експериментираат со игри со различни вештини,

координација во простор и комуникација со други деца.

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ